مهاجرت به فرانسه با دادنام

مهاجرت به فرانسه با دادنام

مهاجرت به فرانسه با دادنام

مهاجرت به فرانسه

امروزه افراد زیادی به دلایل مختلف قصد به مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند. ولی باید به این نکته توجه کرد که مهاجرت به یک کشور دیگر به این آسانی نبوده و نیست. چرا که باید از یک سری مراحل عبور کرده و مدارک کافی برای مهاجرت را داشت.

در این مقاله قصد داریم در مورد مهاجرت به فرانسه برای کسانی که قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند مطالبی را بیان کنیم. اگر شما نیز این روزها به فکر مهاجرت به کشور فرانسه هستید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

چرا مهاجرت به کشور فرانسه؟

اگر به دنبال پیدا کردن یک کشور هستید که از نظر سطح علمی، دانشگاهی معتبر بوده و مدارک بین المللی ارائه نماید؛ کشور فرانسه را می توان معرفی نمود. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و ارائه مدارک بین المللی به دانشجو و شخص مهاجرت کننده کمک می کند تا در عرصه بین المللی پیشرفت داشته و فعالیت های خود را ادامه دهد.

مزیت های مهاجرت به فرانسه

کشور فرانسه برای مهاجرت مزیت های زیادی دارد که هر یک می تواند برای افراد یک نقطه مثبت باشد. از جمله مواردی که برای مهاجرت مورد توجه افراد است شرایط تحصیل در کشور مقصد می باشد.

  •  تحصیل رایگان در کشور فرانسه

تحصیل در اکثر مقاطع تحصیلی در دانشگاه های فرانسه رایگان است. برای کسب تحصیلات عالیه در فرانسه دانشجو نیاز نیست هزینه زیادی را صرف نماید؛ به طور مثال یک دانشجو در مقطع لیسانس باید سالانه 180 یورو و در مقطع ارشد 243 یورو هزینه کند.

علی رغم تصمیم دولت برای افزایش شهریه دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا در حال حاضر بیشتر دانشگاه های فرانسه از اجرای آن امتناع می کنند. اگرچه با اجرای قانون افزایش، همچنان شهریه پرداختی در مقایسه با دیگر کشور ها ناچیز است. البته نقطه قوت مهاجرت به فرانسه برای تحصیل این است که دانشگاه هایی که سیستم افزایش شهریه  را اجرا کرده اند، جهت حمایت از دانشجویان خارجی از تبصره پیش بینی شده در این قانون یعنی سیستم معافیت از پرداخت شهریه استفاده می کنند.

  • حق کار برای دانشجو

دومین مزیت مهاجرت تحصیلی به فرانسه، داشتن بیست ساعت حق کار در هفته می باشد، که این مزیت بزرگی برای دانشجویان خارجی جهت تامین هزینه های تحصیل و زندگی است. با این میزان حق کار در هفته قاعدتا کلیه هزینه های یک زندگی متوسط در جامعه رو بدون هیچ دشواری  می توان پرداخت کرد.

  • حمایت های دولتی از دانشجویان خارجی

مزیت دیگری که می توان نام برد، حمایت های دولتی از دانشجویان خارجی است. در خصوص حق مسکن دولت فزانسه معمولا بخشی از اجاره بهای ماهانه دانشجویان را به وسیله سازمان کف پرداخت می کند و امکان استفاده از بیمه درمانی در فرانسه برای دانشجویان کاملا رایگان می باشد.

تحصیل در فرانسه خوب یا بد؟

دولت فرانسه، ویزای تحصیلی را برای دانشجویان خارجی با هدف ترویج زبان فرانسوی در نظر گرفته است و مزیت های زیادی برای ویزای تحصیلی خود در نظر گرفته است.سالانه تعداد قابل توجهی از دانشجویان که به علت نداشتن مدرک زبان قادر به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی نمی باشند از این طریق وارد فرانسه و نهایتا بعد از اتمام دوره زبان، وارد مقاطع تحصیلی بالاتر می شوند.

 

موسسه دادنام حامی شما برای مهاجرت

مهاجرت به فرانسه می تواند برای کسانی که شرایط مناسبی دارند و قصد آن ها از مهاجرت تحصیل است یک تصمیم مناسب باشد. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز تمام مواردی که در این مسیر با آن رو به رو هستید را با وکیل در میان گذاشته و سپس برای مهاجرت اقدام کنید. وکلای ما می تواند بدون حضور شما و تنها با دریافت مدارک، مسیر مهاجرت شما را آسان نماید.

موسسه حقوقی دادنام در این زمینه از وکلای به نام استفاده کرده و می توان در تمام مراحل همراه شما باشد. اگر قصد دارید برای مهاجرت تحصیلی به کشور فرانسه اقدام کنید هم اکنون با موسسه حقوقی دادنام تماس بگیرید.

برای آشنایی با روند مهاجرت تحصیلی به فرانسه با ما تماس بگیرید.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.